Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı Öğrencilerle Buluştu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Mevlid-i Şerif Okuma Yarışması’na katılan öğrencilerle görüşmeye geldi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Mevlid-i Şerif Okuma Yarışması’nın final programına katılan öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi. Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Canik İlçe Müftülüğü iş birliğinde ilçe genelinde lise ve ortaokul kategorilerinde düzenlenen yarışmanın final etabına katılan öğrencileri ziyaret eden Lider İbrahim Sandıkçı, başarılar dileyerek onlarla sohbet etti. .

“Gençler, sizler bizim geleceğimizsiniz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yarışa katılan öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğrencilere başarılar dileyen Önder İbrahim Sandıkçı, “Gençler sizler bizim geleceğimizsiniz. En uygun eğitimi en iyi koşullarda almanız için çalışmaya devam ediyoruz. Kendinizi en iyi şekilde yetiştirecek ve bu ülkeye, bu millete hizmet edeceksiniz. Maşallah her birinizin sesi güzel. Sesinize ve yüreğinize sağlık. Pek çok programda seslendireceğiniz Mevlid-i Şerif ile gönüllere dokunmanız dileğiyle. Sizleri yetiştiren hocalarımıza ve yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. ”

Canik Merkez Camii’nde gerçekleştirilen programa Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Müftüsü Ali Çebi, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Kurul değerlendirmeleri sonucunda lise kategorisinde Canik 15 Temmuz Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Fırat Kılıç, ortaokul kategorisinde ise Canik İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Musab Aydın birinci oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-mihalgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu