Haber

Ayşenur Arslan: Emine Erdoğan ve Bahçeli de zafer işareti yaptı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Millet İttifakı’nın Van mitinginde zafer işareti yaptığı gerekçesiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nu hedef aldı. Soylu’nun açıklamasının ardından MHP lideri Devlet Bahçeli ile Emine Erdoğan’ın benzer fotoğraflarının olduğu ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün Van’da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte seçim mitingi düzenledi. Ekrem İmamoğlu ile birlikte mitinge gelenleri karşılayan Dilek İmamoğlu, burada zafer işareti yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bu Kemal Bey Van’da miting düzenledi. Ekrem İmamoğlu da eşiyle birlikte Van’da mitinge katıldı. HDP bayrağını dalgalandırdılar ve PKK’nın yaptığı zafer işaretini yaptılar.”

Soylu’nun bu sözleri tepkilere neden oldu. Halk TV programcısı Ayşenur Arslan bugünkü Medya Mahallesi programında, “Ona bir şey diyemem. Bunu yapanlar arasında (zafer işareti) iki isim buldum. Fotoğraflarına yer verdi. (HABER MERKEZİ)

keciborlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu